E-Serbest Meslek Makbuzu

E-SERBEST MESLEK MAKBUZU İÇİN HAZIR MISINIZ?

ODISPRO e-SMM Uygulaması ile, serbest meslek erbapları e-SMM uygulamasına dahil olarak mesleki faaliyetlerine ilişkin tahsilatları için kağıt ortamda düzenlemiş oldukları Serbest Meslek Makbuzunu elektronik belge olarak elektronik ortamda düzenleyebilir, muhatabının talebi doğrultusunda elektronik veya kağıt ortamda iletilebilir, elektronik ortamda 10 yıl boyunca muhafaza edebilirler.

E-SMM UYGULAMASI’NA GEÇİŞ YAPMAK ÇOK KOLAY!

E-SMM Uygulamasına geçiş için Mali mühür veya e-İmza’ya sahip olmanız yeterli.

Serbest meslek erbapları, Mali Mühür veya e-İmza temin ederek hemen e-Serbest Meslek Makbuzu oluşturmaya başlayabilirler.

Mali Mühür başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

Mali mührünüz veya e-İmzanız elinizdeyse E-SMM Uygulamasına geçiş yapmak için bize bilgi vermeniz yeterli,
E-SMM Uygulamasına geçiş yapmak için tıklayınız.

E-SMM BAŞVURU

ODISPRO E-SMM UYGULAMASI

ODISPRO E-SMM Uygulaması ile serbest meslek makbuzlarınızı elektronik ortamda oluşturursunuz.

HER ZAMAN HER YERDEN ERİŞİM

Size sağlanacak kullanıcı adı ve şifre ile ODISPRO E-SMM Web uygulamasına; bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdan her zaman her yerden erişim yapabilirsiniz.
Uygulamayı kullanırken mali mühür veya e-İmza’ya ihtiyacınız olmayacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, hemen serbest meslek makbuzunuzu oluşturabilirsiniz.

YASAL GEÇERLİ SAKLAMA

ODISPRO sistemlerinde oluşturduğunuz bir makbuza, oluşturulduğu andan itibaren 10 yıl boyunca her zaman ulaşabilirsiniz.

CARİ KAYDETME

Bir makbuz oluşturduğunuzda muhatabı/alıcısı, hesabınızda otomatik olarak kaydedilir. Tekrar aynı cariye makbuz oluştururken bilgileri otomatik olarak gelir.
Makbuz oluştururken girdiğiniz hizmet bilgileri de hesabınızda otomatik kaydedilir. Bu da size aynı içerikte makbuz kesmenizi sağlar.
İsterseniz excel ortamında kayıtlı carilerinizi de otomatik olarak içeri aktarabilirsiniz. Bu sayede makbuz oluştururken alıcı bilgilerini yeniden girmeniz gerekmeyecektir.

SINIRSIZ KULLANICI VE YETKİLENDİRME

ODISPRO e-SMM Uygulaması’nda 1 tane ana kullanıcı tanımlanır. Bu kullanıcı tüm yetkilere sahiptir. Bu kullanıcı istediği kadar alt kullanıcıyı kendi açabildiği gibi, açılan alt kullanıcılara da istediği yetkileri tanımlayabilir.

AKILLI ARAMA

Akıllı arama özelliğinin bulunduğu e-SMM uygulaması’nda, aradığınız bir makbuza her an erişim yapabilirsiniz. Makbuzlarınıza istediğiniz tarih aralığında, muhatabının adının birkaç harfi ile ya da vergi numarası ile anında ulaşabilirsiniz.

EXCEL RAPORLAMA

İstediğiniz tarih aralığına ait makbuzları ya da belirttiğiniz tarih aralığında istediğiniz alıcıya ait makbuzları istediğiniz excel başlıkları ile raporlayarak sisteminize indirebilirsiniz.

PDF ÖZELLİĞİ

İstediğiniz tarih aralığına ait makbuzları ya da belirttiğiniz tarih aralığında istediğiniz alıcıya ait makbuzları istediğiniz başlıklar ile toplu olarak ya da tek tek PDF halinde sisteminize indirebilirsiniz.

MAKBUZ TASARIMI

Makbuzlarınızda logo ve banka bilgileriniz bulunabileceği gibi istediğiniz şekilde özelleştirme de yapıyoruz.

E-MAIL ÖZELLİĞİ

Makbuz oluşturulduğu anda muhatabına e-Mail ile anlık olarak iletilir. Mailin ulaşıp ulaşmadığını, hata alır ise hata sebebini görebilir ve istediğiniz anda yeniden mail ile muhatabına makbuzu iletebilirsiniz.

ZAMAN TÜNELİ

Yapılan tüm işlemler kullanıcı bazında loglandığı için, hangi işlemin hangi kullanıcınız tarafından ne zaman yapıldığını her zaman görebilirsiniz.